Teie kindel partner jäätmekorralduses

Vähendame teie kulusid ja suurendame ümbertöötlemise efektiivsust

Vaitorg OÜ

Missioon ja eesmärk

Millise äriga te ka ei tegeleks, jäätmed on iga ettevõtte lahutamatuks osaks. Iga firma kohustus on suunata jäätmed taaskasutusse ning minimeerida nende utiliseerimist.

Eesmärk

Me pakume oma klientidele parimaid ja soodsamaid jäätmekäitluslahendusi.

Missioon

Suurendada taaskasutatud materjalide tähtsust ja osakaalu Eestis. Vähendada potentsiaalselt väärtuslike materjalide ebamõistlikku, tarbijalikku kasutamist.

120 tuhat tonni materjale

Meie firma tegutsemisaja jooksul on ümbertöötlusse suunatud üle 120 tuhande tonni erinevaid materjale.

Teenindame üle 3000 objekti

Hästi varustatud autopark võimaldab pakkuda vanapaberi ja kile kogumise teenust.

Kaasaegsed seadmed

Tagame jäätmete kiire sorteerimise ja ümbertöötlemisse suunamise.

Ettevõttest

Jäätmekäitlus

Osutame Eestis juba üle 20 aasta kvaliteetset jäätmekäitlusteenust. Pakume terviklahendusi: jäätmete kogumist, sorteerimist ning nõuetekohast jaotamist edaspidiseks ümbertöötlemiseks.

Meie teenused vastavad kõrgeimatele klienditeenindusstandarditele. Rohkem kui 250 meie püsiklienti on juba vähendanud oma jäätmekäitluskulusid. Pakume ka uutele klientidele konkurentsivõimelisi tingimusi vastavalt nende vajadustele, olgu selleks ühekordne või regulaarteenus.

Meie partnerid

Litsentsid, liitudesse kuulumine

Vaitorg OÜ järgib täies ulatuses Eesti jäätmekäitlusseadust. Tegutseme jäätmeloa alusel ja omame jäätmekäitluslitsents KL-506566.

Meil on oluline roll Eesti ökoloogilise olukorra parandamises. Oleme jäätmekäitlusühingu EESTI RINGMAJANDUSETTEVÕTETE LIIT alaline liige

Teeme jäätmete ümbertöötlemise valdkonnas koostööd suurimate tehastega. 100% kogutud jäätmeid suunatakse ümbertöötlemisse.

Koostöövõimaluste arutamine

Ühinege ettevõtetega, kes on juba Vaitorg OÜ abil oma kulusid vähendanud. OÜ.

Oleme avatud kõigele uuele, võtame vastu ideid ja koostööpakkumisi. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke meiega ühendust endale sobival viisil.